Comoda TV, Emerald, Orela, 180 x 80 x 40 cm, pal melaminat, stejar
Stoc epuizat • Brand Emerald • Cod 8683342484718
Alege un alt produs disponibil
Compozitie material: pal melaminat.
Grosime: 1.8 cm.
Produsul se poate fixa in perete.
Caracteristici
| Lungime | 180 cm |
| Lățime | 40 cm |
| Înălțime | 80 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Stejar |
| Tip produs | Comoda TV |
| Stil | Modern |
| Numar sertare/rafturi | 7 |