Comoda TV, Decortie, Compact, 90 x 32 x 92 cm, pal melaminat, alb/stejar
În stoc furnizor • Brand Decortie • Cod 8681875402896
Livrare curier - gratuit (32-34 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
944 Lei
Compozitie material: pal melaminat.
Grosime: 1.8 cm.
Produsul se poate fixa in perete.
Caracteristici
| Lungime | 90 cm |
| Lățime | 92 cm |
| Înălțime | 32 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb/Stejar |
| Tip produs | Comoda TV |
| Stil | Modern |
| Numar sertare/rafturi | 3 |