Comoda TV cu raft Sims, Decorotika, 176x31.5x39 cm, alb/bej
În stoc furnizor • Brand Decorotika • Cod 8681181979952
Livrare curier - gratuit (32-34 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
944 Lei
Include
1 raft cu dimensiunea de 150x22x19 cm
Caracteristici
| Lungime | 176 cm |
| Lățime | 31.5 cm |
| Înălțime | 39 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb/Bej |
| Grosime | 18 mm |
| Tip produs | Comoda TV |
| Stil | Modern |
| Numar sertare/rafturi | 5 |