Comoda TV cu 2 usi, Vasagle, 110 x 40 x 49.5 cm, PAL/lemn de arbore de cauciuc, maro rustic
Stoc epuizat • Brand Vasagle • Cod LTV08BX
Alege un alt produs disponibil
Caracteristici:
- Compozitie material: PAL, picioare din lemn de arbore de cauciuc
- Dimensiuni produs: 110 x 40 x 49.5 cm
- Greutate maxima suportata: 50 kg
- Instructiuni de asamblare in engleza, germana, franceza, spaniola si italiana
Caracteristici
| Lungime | 110 cm |
| Lățime | 40 cm |
| Înălțime | 49.5 cm |
| Greutate | 18.9 kg |
| Material | PAL |
| Culoare | Maro |
| Tip produs | Comoda TV |
| Stil | Clasic |
| Numar sertare/rafturi | 4 |