Comoda TV cu 2 sertare, Chic, L.160 l.50 H.67, mdf/pal/furnir de mesteacan, wenge
Stoc epuizat • Brand Linea Mex • Cod 4720000171765
Alege un alt produs disponibil
Mobilier realizat din panouri de MDF furniruite cu furnir de mesteacan, finisaj wenge.
Caracteristici
| Lungime | 160 cm |
| Lățime | 50 cm |
| Înălțime | 67 cm |
| Greutate | 61 kg |
| Material | MDF |
| Culoare | Wenge |
| Tip produs | Comoda |
| Stil | Modern |
| Numar sertare/rafturi | 3 |