Comoda lata cu 6 sertare, Bryan, 146 x 39 x 77 cm, PAL, maro
Stoc epuizat • Brand Linea • Cod 4720006145562
Alege un alt produs disponibil
Oglinda nu este inclusa.
Caracteristici
| Lungime | 146 cm |
| Lățime | 39 cm |
| Înălțime | 77 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Maro |
| Tip produs | Comoda |
| Stil | Clasic |
| Numar sertare/rafturi | 6 |