Comoda inalta cu 5 sertare, Chic, L.90 l.50 H.130, mdf/pal/furnir de mesteacan, wenge
Stoc epuizat • Brand Linea Mex • Cod 4720000171642
Alege un alt produs disponibil
Mobilier realizat din panouri de MDF furniruite cu furnir de mesteacan, finisaj wenge.
Caracteristici
| Lungime | 90 cm |
| Lățime | 50 cm |
| Înălțime | 130 cm |
| Greutate | 52 kg |
| Material | MDF |
| Culoare | Wenge |
| Tip produs | Comoda |
| Stil | Modern |
| Numar sertare/rafturi | 5 |