Comoda inalta cu 5 sertare, Bryan, 58 x 39 x 116 cm, PAL, maro
Stoc epuizat • Brand Linea • Cod 4720006145531
Alege un alt produs disponibil
Caracteristici
| Lungime | 58 cm |
| Lățime | 39 cm |
| Înălțime | 116 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Maro |
| Tip produs | Comoda |
| Stil | Clasic |
| Numar sertare/rafturi | 5 |