Comoda, Elegance, Tata, 80 x 40 x 85 cm, pal melaminat, stejar
Stoc epuizat • Brand Elegance • Cod 8681875933161
Alege un alt produs disponibil
Compozitie material: pal melaminat, picioare din metal.
Grosime: 1.8 cm.
Produsul poate fi fixat in perete.
Caracteristici
| Lungime | 80 cm |
| Lățime | 40 cm |
| Înălțime | 85 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Stejar |
| Tip produs | Comoda |
| Stil | Modern |
| Numar sertare/rafturi | 5 |