Comoda cu 3 sertare, Ariana, L.92 l.40 H.85, mdf/sticla, argintiu
Stoc epuizat • Brand Linea • Cod 4720006439203
Alege un alt produs disponibil
Compozitie material: mdf, sticla.
Caracteristici
| Lungime | 92 cm |
| Lățime | 40 cm |
| Înălțime | 85 cm |
| Greutate | 43 kg |
| Material | MDF |
| Culoare | Argintiu |
| Tip produs | Comoda |
| Stil | Glam |
| Numar sertare/rafturi | 3 |