Comoda cu 2 usi + 3 sertare, Ariana, L.143 l.44 H.79, mdf/sticla, argintiu
Stoc epuizat • Brand Linea • Cod 4720006439234
Alege un alt produs disponibil
Compozitie material: mdf, sticla.
Caracteristici
| Lungime | 143 cm |
| Lățime | 44 cm |
| Înălțime | 79 cm |
| Greutate | 57 kg |
| Material | MDF |
| Culoare | Argintiu |
| Tip produs | Comoda |
| Stil | Glam |
| Numar sertare/rafturi | 7 |