Comoda Bumerang, Tera Home, 110x44.8x76 cm, maro/antracit
În stoc furnizor • Brand Tera Home • Cod 8681875311921
Livrare curier - gratuit (31-33 zile) Comanzi azi și primești produsul: Marți 05.05 - Joi 07.05
1.079 Lei
Material: 100% PAL melaminat
Grosime: 18 mm
Produsul necesita asamblare
Caracteristici
| Lungime | 110 cm |
| Lățime | 44.8 cm |
| Înălțime | 76 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Maro/Antracit |
| Material produs | PAL melaminat |
| Tip produs | Comoda |
| Stil | Modern |
| Numar sertare/rafturi | 3 |