Coltar extensibil sezlong dreapta, Cameron, L.300 l.98/235 H.94, stofa, Vino 3
Stoc epuizat • Brand Linea • Cod 4720005501307
Alege un alt produs disponibil
Dimensiuni: L.300 l.98/235 H.94
Caracteristici
| Lungime | 300 cm |
| Lățime | 235 cm |
| Înălțime | 94 cm |
| Greutate | 96 kg |
| Material | Stofa |
| Culoare | Vino |
| Numar locuri | 4 |
| Material tapiterie | Stofa |
| Tip | Extensibila |
| Stil | Modern |