Coltar, Atelier del Sofa, 560ARE5258, Cadru: LEMN/PAL, Crem/Maro
În stoc furnizor • Brand Atelier del Sofa • Cod 8684284102203
Livrare curier - 129 Lei (22-26 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
10.816 Lei
Solicită mai multe informații
Coltar
Tesatura: Poliester
28 straturi de spumă DNS
Lungime: 345 x 170 cm Latime: 90 cm Inaltime: 75 cm
Spuma: 28 DNS FOAM
Tesatura care se curata uscat
Picioare: Natural Painted 7 cm H Wood Legs
Caracteristici
| Lungime | 170 cm |
| Lățime | 345 cm |
| Greutate | 65 kg |
| Material | Lemn; PAL |
| Culoare | Crem; Maro |
| Numar locuri | 4 |
| Material tapiterie | Poliester |
| Tip | Fixa |