Coltar, Atelier del Sofa, 560ARE5239, Cadru: LEMN/PAL, Alb
În stoc furnizor • Brand Atelier del Sofa • Cod 8684284097783
Livrare curier - 129 Lei (22-26 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
10.484 Lei
Solicită mai multe informații
Coltar
Tesatura: Poliester
Spate fix
Lungime: 360 x 145 Latime: 100 cm Inaltime: 75 cm
Spuma: 28 DNS FOAM
Tesatura care se curata uscat
Picioare: Plastic 3 cm
Caracteristici
| Lungime | 145 cm |
| Lățime | 360 cm |
| Greutate | 73 kg |
| Material | Lemn; PAL |
| Culoare | Alb |
| Numar locuri | 4 |
| Material tapiterie | Poliester |
| Tip | Fixa |