Clopotei de vant, Relax, Creaciones Meng, 13x50 cm, bambus
Stoc epuizat • Brand Creaciones Meng • Cod 8434523270404
Alege un alt produs disponibil
Caracteristici
| Lungime | 13 cm |
| Lățime | 13 cm |
| Înălțime | 50 cm |
| Greutate | 1 kg |
| Material | Bambus |
| Culoare | Multicolor |
| Tip produs | Decoratiune |
| Stil | Exotic |