Ceas de masa Moon, Mauro Ferretti, 25x10x30 cm, fier, auriu
Stoc epuizat • Brand Mauro Ferretti • Cod 8024609354090
Alege un alt produs disponibil
Functioneaza cu 1 baterie de tip AA, neinclusa
Caracteristici
| Lungime | 25 cm |
| Lățime | 10 cm |
| Înălțime | 30 cm |
| Greutate | 2.5 kg |
| Material | Fier |
| Culoare | Auriu |
| Tip produs | Ceas de masa |
| Stil | Glam |