Casetiera birou, Camiburg, L.39 l.42 H.60, mdf/pal, wenge
Stoc epuizat • Brand Linea Mex • Cod 240526433672
Alege un alt produs disponibil
Compozitie material: mdf, pal melaminat.
Caracteristici
| Lungime | 39 cm |
| Lățime | 42 cm |
| Înălțime | 60 cm |
| Greutate | 21 kg |
| Material | MDF |
| Culoare | Wenge |
| Tip produs | Casetiera |
| Stil | Clasic |