Canapea cu 3 locuri extensibila, Easy 2, 207 x 110 x 92 cm, stofa, crem
Stoc epuizat • Brand Linea • Cod 4720005861258
Alege un alt produs disponibil
Suprafata utila extensie: 160 x 200 cm;
Structura de rezistenta realizata din lonjeroane fag si placi aglomarate de lemn (PAL).
Sezut / spatar din spuma poliuretanica.
Lada de depozitare.
Caracteristici
| Lungime | 207 cm |
| Lățime | 110 cm |
| Înălțime | 92 cm |
| Material | Stofa |
| Culoare | Crem |
| Numar locuri | 3 |
| Material tapiterie | Stofa |
| Tip | Extensibila |