Canapea 3 locuri, Atelier del Sofa, 383EVN1249, Alb
Stoc epuizat • Brand Atelier del Sofa • Cod 8684282470649
Alege un alt produs disponibil
Solicită mai multe informații
Canapea 3 locuri
Tesatura: 100% URSULEȚ
Latime: 267 cm Inaltime: 74 cm Adancime: 89 cm
Inaltime sezut: 43 cm
Adancime sezut: 60 cm
Picioare din plastic
30 DNS 10 cm
24 Pană DNS 2 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 267x74x89 cm |
| Lungime | 267 cm |
| Lățime | 89 cm |
| Înălțime | 74 cm |
| Greutate | 80.83 kg |
| Material | Lemn de carpen |
| Culoare | Alb |
| Numar locuri | 3 |
| Material tapiterie | Poliester |
| Tip | Fixa |