Canapea 3 locuri, Atelier del Sofa, 383EVN1245, Alb
Stoc epuizat • Brand Atelier del Sofa • Cod 8684282470601
Alege un alt produs disponibil
Solicită mai multe informații
Canapea 3 locuri
Tesatura: Catifea
Latime: 222 cm Inaltime: 89 cm Adancime: 110 cm
Inaltime sezut: 41 cm
Adancime sezut: 86 cm
Picioare din plastic
30 DNS 9 cm
24 DNS Pene 3 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 222x89x110 cm |
| Lungime | 222 cm |
| Lățime | 110 cm |
| Înălțime | 89 cm |
| Greutate | 96.77 kg |
| Material | Lemn de carpen |
| Culoare | Alb |
| Numar locuri | 3 |
| Material tapiterie | Poliester |
| Tip | Fixa |