Canapea 3 locuri, Atelier del Sofa, 383EVN1241, Gri
Stoc epuizat • Brand Atelier del Sofa • Cod 8684282470564
Alege un alt produs disponibil
Solicită mai multe informații
Canapea 3 locuri
Tesatura: In
Latime: 196 cm Inaltime: 82 cm Adancime: 93 cm
Inaltime sezut: 43 cm
Adancime sezut: 55 cm
Inaltime picior: 15 cm
Picioare din lemn
30 DNS 11,5 cm
24 Pană DNS 2 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 196x82x93 cm |
| Lungime | 196 cm |
| Lățime | 93 cm |
| Înălțime | 82 cm |
| Greutate | 33.25 kg |
| Material | Lemn de carpen |
| Culoare | Gri |
| Numar locuri | 3 |
| Material tapiterie | Poliester |
| Tip | Fixa |