Cafetiera filtru Curly, Ambition, 240 ml, otel/sticla, argintiu/transparent
În stoc furnizor • Brand Ambition • Cod 5904134327475
Livrare curier - gratuit (17-19 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Livrare locker - gratuit (17-19 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
150 Lei
Caracteristici
| Lungime | 14 cm |
| Înălțime | 18.5 cm |
| Diametru | 10 cm |
| Greutate | 0.62 kg |
| Material | Otel |
| Culoare | Argintiu; Transparent |
| Capacitate | 240 ml |
| Material produs | Sticla |
| Tip produs | Cafetiera |