Cabinet Akasya, Arnetti, 90 x 24.8 x 52 cm, alb
În stoc furnizor • Brand Arnetti • Cod 8681875796001
Livrare curier - 29 Lei (29-34 zile) Comanzi azi și primești produsul: Miercuri 29.04 - Luni 04.05
479 Lei
Caracteristici
| Lungime | 90 cm |
| Lățime | 24.8 cm |
| Înălțime | 52 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb |
| Grosime | 18 mm |
| Tip produs | Cuier |
| Stil | Modern |