Bufet Lorenz, Hadley, 180 x 44.8 x 78.6 cm, walnut/negru
În stoc furnizor • Brand Hadley • Cod 8681875670417
Livrare curier - gratuit (32-34 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
1.304 Lei
55.85
Mențiuni
Produsul necesita asamblare.
Caracteristici
| Lungime | 180 cm |
| Lățime | 44.8 cm |
| Înălțime | 78.6 cm |
| Greutate | 55.85 kg |
| Material | PAL |
| Culoare | Walnut/Negru |
| Grosime | 18 mm |
| Tip produs | Bufet |
| Stil | Industrial |
| Numar sertare/rafturi | 10 |