Bufet inferior, Vasagle, 114 x 33 x 75 cm, otel/PAL, maro rustic
Stoc epuizat • Brand Vasagle • Cod LSC083B01
Alege un alt produs disponibil
Caracteristici:
- Compozitie material: PAL, otel
- Dimensiuni produs: 114 x 33 x 75 cm
- Greutate maxima suportata pentru blat: 30 kg
- Include instructiuni de asamblare
Caracteristici
| Lungime | 114 cm |
| Lățime | 33 cm |
| Înălțime | 75 cm |
| Greutate | 28.5 kg |
| Material | Otel |
| Culoare | Maro |
| Tip produs | Bufet |
| Stil | Industrial |
| Numar sertare/rafturi | 5 |