Buchet flori artificiale Grace, InArt, 10x10x38 cm
Stoc epuizat • Brand InArt • Cod 5207252254969
Alege un alt produs disponibil
Compozitie material: fier, plastic, spuma poliuretanica, poliester
InArt creeaza intotdeauna colectii echilibrate din punct de vedere estetic si functional, oferind obiecte unice, cu personalitate, potrivite pentru a transforma o casa intr-un camin.
Caracteristici
| Lungime | 10 cm |
| Lățime | 10 cm |
| Înălțime | 38 cm |
| Greutate | 0.17 kg |
| Material | Plastic |
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Floare artificiala |
| Stil | Romantic |