Buchet flori artificiale Bouquet, Creaciones Meng, 16.5x21 cm, poliester/plante naturale
Stoc epuizat • Brand Creaciones Meng • Cod 8434523236042
Alege un alt produs disponibil
Caracteristici
| Înălțime | 21 cm |
| Diametru | 16.5 cm |
| Greutate | 0.13 kg |
| Material | Poliester |
| Culoare | Roz |
| Material produs | Poliester; Polietilena |
| Tip produs | Floare artificiala |
| Stil | Shabby Chic |