Birou, Vasagle, 140 x 60 x 75 cm, PAL/otel, maro rustic
Stoc epuizat • Brand Vasagle • Cod LWD59X
Alege un alt produs disponibil
Caracteristici:
- Compozitie material: PAL, otel
- Dimensiuni produs: 140 x 60 x 75 cm
- Greutate maxima suportata: 50 kg
- Include 8 carlige metalice pentru a agata accesorii pe partile laterale
- Instructiuni de asamblare in engleza, germana, franceza, spaniola si italiana
Caracteristici
| Lungime | 140 cm |
| Lățime | 60 cm |
| Înălțime | 75 cm |
| Greutate | 15.5 kg |
| Material | Otel |
| Culoare | Maro |
| Material produs | Otel |
| Tip produs | Birou |
| Stil | Industrial |