Birou de colt L shape, Vasagle, cu rafturi si dulap dosare, 150x137x75, PAL/otel, maro rustic
Stoc epuizat • Brand Vasagle • Cod LWD75X
Alege un alt produs disponibil
Spatiu de lucru generos Are un compartiment deschis, 2 rafturi, un dulap pentru dosare suspendate A4 - astfel incat sa gasiti totul din prima si sa depozitati documente si rechizite de birou intr-un mod ordonat.
Usor de asamblat Piesele numerotate si instructiunile usor de urmat va permit sa asamblati acest birou fara efort.
Caracteristici
| Lungime | 150 cm |
| Lățime | 137 cm |
| Înălțime | 75 cm |
| Greutate | 41.4 kg |
| Material | PAL |
| Culoare | Maro |
| Tip produs | Birou |
| Stil | Industrial |