Biblioteca, Zena Home, Presto 875ZNA3659, 90 x 173.2 x 29.5 cm, pal melaminat, nuc/negru
În stoc furnizor • Brand Zena Home • Cod 8681875670783
Livrare curier - 29 Lei (32-34 zile) Comanzi azi și primești produsul: Marți 05.05 - Joi 07.05
903 Lei
Grosime material: 1.8 cm.
Poate fi fixat si in perete.
Compozitie material: pal melaminat, metal.
Caracteristici
| Lungime | 90 cm |
| Lățime | 29.5 cm |
| Înălțime | 173.2 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Nuc/Negru |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Biblioteca |
| Stil | Modern |
| Tip montare | De sine statator |