Biblioteca, Zena Home, Esteban 875ZNA3649, 120 x 156 x 22 cm, pal melaminat, negru
În stoc furnizor • Brand Zena Home • Cod 8681875670387
Livrare curier - 29 Lei (21-25 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
924 Lei
Grosime material: 1.8 cm.
Poate fi fixat si in perete.
Caracteristici
| Lungime | 120 cm |
| Lățime | 22 cm |
| Înălțime | 156 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Negru |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Biblioteca |
| Stil | Modern |
| Tip montare | De sine statator |