Biblioteca, Vasagle, 60 x 30 x 93 cm, fier/PAL, maro rustic
Stoc epuizat • Brand Vasagle • Cod LLS66X
Alege un alt produs disponibil
Caracteristici:
- Compozitie material: PAL, fier
- Dimensiuni produs: 60 x 30 x 93 cm
- Greutate maxima suportata: 10 kg / raft
- Include instructiuni de asamblare
Caracteristici
| Lungime | 60.2 cm |
| Lățime | 30 cm |
| Înălțime | 92.8 cm |
| Greutate | 11.2 kg |
| Material | Fier |
| Culoare | Maro |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Biblioteca |
| Stil | Industrial |
| Tip montare | De sine statator |