Biblioteca Tree, Woody Fashion, 45x22x121.8 cm, alb
În stoc furnizor • Brand Woody Fashion • Cod 8681181627464
Livrare curier - gratuit (32-34 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
223 Lei
Caracteristici
| Lungime | 45 cm |
| Lățime | 22 cm |
| Înălțime | 121.8 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb |
| Grosime | 18 mm |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Biblioteca |
| Stil | Modern |