Biblioteca, Moblert, Wind, 120 x 119.9 x 19.5 cm, pal melaminat, alb/maro
În stoc furnizor • Brand Moblert • Cod 8681181613412
Livrare curier - 29 Lei (32-34 zile) Comanzi azi și primești produsul: Marți 05.05 - Joi 07.05
640 Lei
Grosime material: 1.8 cm.
Poate fi fixat si in perete.
Caracteristici
| Lungime | 120 cm |
| Lățime | 19.5 cm |
| Înălțime | 119.9 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb/Maro |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Biblioteca |
| Stil | Modern |
| Tip montare | De sine statator |