Biblioteca Luma, Ametti, 80.4 x 25 x 188.6 cm, alb/walnut
În stoc furnizor • Brand Arnetti • Cod 8681875705461
Livrare curier - 29 Lei (22-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Marți 21.04 - Joi 23.04
928 Lei
Caracteristici
| Lungime | 80.4 cm |
| Lățime | 25 cm |
| Înălțime | 188.6 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb/Walnut |
| Grosime | 18 mm |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Biblioteca |
| Stil | Modern |