Biblioteca Ladder, Vasagle, 56 x 34 x 173 cm, otel/PAL, maro rustic
Stoc epuizat • Brand Vasagle • Cod LLS47BX
Alege un alt produs disponibil
Caracteristici:
- Compozitie material: PAL, metal
- Dimensiuni produs: 56 x 34 x 173 cm
- Distanta dintre rafturi: 30 cm
- Grosime raft: 1.5 cm
- Greutate maxima suportata: 5 kg / raft
- Instructiuni de asamblare in engleza, germana, franceza, spaniola si italiana
Caracteristici
| Lungime | 56 cm |
| Lățime | 34 cm |
| Înălțime | 173 cm |
| Greutate | 19.1 kg |
| Material | PAL |
| Culoare | Maro |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Biblioteca |
| Stil | Industrial |
| Tip montare | De sine statator |