Biblioteca Blok, Woody Fashion, 60x19.5x165 cm, alb
În stoc furnizor • Brand Woody Fashion • Cod 8681181613276
Livrare curier - gratuit (32-34 zile) Comanzi azi și primești produsul: Marți 05.05 - Joi 07.05
307 Lei
Caracteristici
| Lungime | 60 cm |
| Lățime | 19.5 cm |
| Înălțime | 165 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb |
| Grosime | 18 mm |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Biblioteca |
| Stil | Modern |