Bancheta tapitata, Heinner, 160x45x45 cm, gri
Stoc epuizat • Brand Heinner • Cod 5949088539987
Alege un alt produs disponibil
Caracteristici
| Lungime | 160 cm |
| Lățime | 45 cm |
| Înălțime | 45 cm |
| Material | Lemn; Metal |
| Culoare | Gri |
| Material produs | Lemn de stejar; Metal |
| Tip produs | Banchete |
| Stil | Clasic |