Bancheta cu spatiu depozitare si pantofar Vasagle, sezut din piele ecologica, 60 x 30 x 44 cm, alb
Stoc epuizat • Brand Vasagle • Cod LHS20WT
Alege un alt produs disponibil
Caracteristici:
- Compozitie material: structura din PAL, sezut din piele ecologica din poliuretan, umplutura din spuma, picioare din plastic
- Dimensiuni produs: 60 x 30 x 44 cm
- Include instructiuni de asamblare
Caracteristici
| Lungime | 60 cm |
| Lățime | 30 cm |
| Înălțime | 44 cm |
| Greutate | 12.2 kg |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb |
| Material tapiterie | Piele ecologica |
| Tip produs | Banchete |
| Stil | Modern |