Aplica de perete Ursella, Candellux, 26 x 16 cm, 1 x E14, 40W, crom/alb
Stoc epuizat • Brand Candellux • Cod 5906714876991
Alege un alt produs disponibil
Mențiuni
Becul nu este inclus
Clasa energetica: A++ - E
Tip soclu
E14
Caracteristici
| Lungime | 26 cm |
| Lățime | 10.5 cm |
| Înălțime | 16 cm |
| Greutate | 0.23 kg |
| Material | Otel, abajur din plastic |
| Culoare | Crom/Alb |
| Putere | 40W |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |
| Numar becuri | 1 bec |