Aplica de perete Raul, Candellux, 20 x 31 cm, 1 x E14, 40W, crom/alb
Stoc epuizat • Brand Candellux • Cod 5906714872191
Alege un alt produs disponibil
Mențiuni
Becul nu este inclus
Clasa energetica: A++ - E
Tip soclu
E14
Caracteristici
| Lungime | 20 cm |
| Lățime | 15 cm |
| Înălțime | 31 cm |
| Greutate | 0.33 kg |
| Material | Otel, abajur din sticla |
| Culoare | Crom/Alb |
| Putere | 40W |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |
| Numar becuri | 1 bec |