Aplica de perete Move, Candellux, 44 x 13 cm, 1 x LED, 6W, crom
Stoc epuizat • Brand Candellux • Cod 5906714872856
Alege un alt produs disponibil
Mențiuni
Becul este inclus
Temperatura de culoare: 4000K
Clasa energetica: A++ - A
Caracteristici
| Lungime | 44 cm |
| Lățime | 20 cm |
| Înălțime | 13 cm |
| Greutate | 0.58 kg |
| Material | Otel, plastic acrilic |
| Culoare | Crom |
| Putere | 6W |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Led |
| Numar becuri | 1 bec |