Aplica de perete Dishy Glam, Mauro Ferretti, 5 x E14, 40W, 138x9x50 cm, fier
Stoc epuizat • Brand Mauro Ferretti • Cod 8024609340123
Alege un alt produs disponibil
Caracteristici:
- Tip soclu: E27
- Numar becuri: 5
- Becurile nu sunt incluse
- Putere: 40W
- Tensiune si frecventa: 220V, 50 Hz
Caracteristici
| Lungime | 138 cm |
| Lățime | 9 cm |
| Înălțime | 50 cm |
| Greutate | 1.8 kg |
| Material | Fier |
| Culoare | Auriu |
| Stil | Glam |
| Tip bec | Incandescent |